PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30}
6,8 20 587
ocen
6,8 10 1 20587
7,4 5
ocen krytyków
Cop Land
powrót do forum filmu Cop Land

Bardzo dobry film

ocenił(a) film na 10

Bardzo mi się ten film podobał. I do tego dojrzała rola Sylvestra Stallone, któremu partnerują świetni aktorzy, jak: Robert De Niro, Harvey Keitel, Ray Liotta...
Jak filmy sensacyjne mnie już nudzą swoją monotonią i wtórnością, tak Cop Land mnie pochłoną swoim pięknem artystycznym. Jak dla mnie - dramat sensacyjny na wysokim poziomie.

ocenił(a) film na 9
Cliffem

Rzeczywiście film z charakterkiem. Oglądałem go już dwa lub trzy razy i na pewno nie jest to film, który w 10 min po obejrzeniu już się nie pamięta o czym był. Świetna gra Sylwka.

Cliffem

Moim zdaniem Stallone przyćmił tą rolą takie sławy jak De Niro, Keitel czy Liotta. Jest on może średnim aktorem (nie licząc "Rocky`ego", gdzie pokazał klasę), ale w "Cop Land" przeszedł samego siebie. Świetna rola.

Sam film także bardzo mi się podobał. Wracam czasami do niego, bo ma coś takiego, co czyni go interesującym. Tempo wolne, mało akcji, ale czy to wady? Dla jednych tak. Dla mnie osobiście to wielka zaleta, bo film jest przy tym bardziej autentyczny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones