PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30}
6,8 20 555
ocen
6,8 10 1 20555
7,5 4
oceny krytyków
Cop Land
powrót do forum filmu Cop Land

Reżysera zatkało jak tyle gwiazd zobaczył i się zdekoncentrował niestety

ocenił(a) film na 10
adlerxx

Nie czytam, sorry, ale nie mam zamiaru byc tematem twoich chorych gejowskich praktyk. Tak jak pisalem, jeszcze raz znajde jakis wpis na moj temat lub zaczpke, to potwierdzisz na 100%, ze jestes gejem, ktory beze mnie zyc nie potrafi. Wlasciwie juz jestem pewien tego, bo tylko oblakanczo zakochany psychol marnuje czas na śledzenie czyjejś aktywności forumowej. Niestety, ale nie odwzajemnię twojej patologicznej miłości zboczeńcu.

użytkownik usunięty
master_of_vinyl_donuts

Twój negatywny stosunek emocjonalny do użytkowników tak naprawdę pogrąża tylko ciebie, a nie tych, którym próbujesz dopiec tymi żałosnymi prowokacjami. Nie dostrzegłeś tego jeszcze? Pytanie retoryczne.

ocenił(a) film na 10

Serwuj te swoje moralizatorskie banaly grupie przedszkolnej do ktorej uczęszczasz :D

użytkownik usunięty
master_of_vinyl_donuts

I co ma do rzeczy ta twoja wizja utopii? Popisujesz się posiadaniem wyobraźni?

master_of_vinyl_donuts

żal Ci czyjegoś gustu? Mi żal, że dzisiaj padał deszcz. Nikogo to nie obchodzi ;)

nataszowa

spadaj wieśniaku

użytkownik usunięty
kadim_filmweb

Szlachta się odezwała gorzej niż plebs :D Jesteś doprawdy znakomity w te klocki. Z domu wyniosłeś ten piękny język?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones