PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30}
6,8 20 587
ocen
6,8 10 1 20587
7,4 5
ocen krytyków
Cop Land
powrót do forum filmu Cop Land

Raczej nieudany

użytkownik usunięty

Mnie strasznie wynudził ten film.Sam pomysł ciekawy,ale został spartolony,przez nieciekawą i nie wciągającą akcję.Niewiele się tu dzieje,nie ma tu typowego dla Stallone ładowania ton ołowiu do wrogów,tutaj miał inną rolę,ale mnie się wydaje,że on raczej nadaje się do typowych filmów akcji,nie powalał w tym filmie grą.W efekcie całość wyszła przeciętnie.

ocenił(a) film na 10

Wiekszosć ludzi twierdzi że to jego najlepsza rola, a czy stallone musi co film zabijać 100 ludzi, mi ta rola bardzo sie podobała bo nie grał jakiegoś niezniszczalnego herosa tylko normalnego faceta któremu nie powiodło się w życiu

ocenił(a) film na 8
Glazi111

Obok Rockyego najlepsza rola i film w jakim zagrał Stallone. Scenariusz palce lizać. Akcja poprowadzona bardzo interesująco i sprawnie. Świetny klimat i aktorstwo. Nie wiem jak ten film moze nudzić

ocenił(a) film na 8
donZabol

Niedługo bedzie na filmbox ( jak macie cyfre to wyszukajcie nowe kanały i bedzie na 52-54 pakiet 3 kanałow filmbox). Lukne z miła checia , zwlaszcza ze bez reklam bedzie. Ogladałem juz ten film gdy był on nowoscia ale wtedy
miałem z 10 lat wiec nie mogłem go w pełni zrozumiec ale i tak mi sie podobał. Mysle ze teraz bedzie lepiej , w sumie bedzie to prawie 1 raz z tym filmem bo kompletnie go nie pamietam poza ostatnia scena bo zapadała w pamiec ze wzgledu ze pierwszy raz wtedy widziałem Stalone'a gdy w jakims filmie wygladał na kogos kto moze zginac:)Film na tym kanale bedzie wielokrotnie powtarzany wiec kto go ma napewno spokojnie predzej czy pozniej trafi na odpowiadajaca mu godzine. Na premiere to malo kto go luknie bo leciec bedzie w czasie meczu Polska - Niemcy :)

ocenił(a) film na 7
Glazi111

Musi!

<za krótki... lalalalalal! lalalalallla!>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones