PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30}
6,8 20 587
ocen
6,8 10 1 20587
7,4 5
ocen krytyków
Cop Land
powrót do forum filmu Cop Land

nie zrozumiałam w tym filmie jednego: na co było potrzebne całe to udawane samobójstwo
Babitcha, skoro pózniej i tak został okrzyknięty superbohaterem? Mam na myśli to, że skoro gazety
pisały o nim jako o bohaterze, to znaczy że zostałby uniewinniony z postawionych mu zarzutów
zabójstwa.

dalyte

1. Po takich produkcjach jak "Rambo" czy "Rocky", Stallone jest kojarzony jako niezniszczalny superman. Tutaj jest trochę ogłupiałym szeryfem (nie mam nic złego na myśli). Moim zdaniem tutaj wypada najlepiej. Gra naturalnie i nie ma żadnych wydziwiań.

2. Symulowanie samobójstwa miało na celu tak jak by uchronić Babitch'a od wymierzenia kary. O tym, że okrzyknięto go bohaterem mówiono, nim zabił tych kolesi. Nie zmieniło by to faktu i tak byłby osądzany, z resztą na końcu była o tym mowa.

Brum_Brum_

Ad. 2

Raczej chodziło o to żeby Babitch nie zaczął sypać na kolegów z poczucia winy za zabicie tych murzynków. Ray miał gdzieś co sobie o nim pomyślą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones