PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35185}

Idź i patrz

Idi i smotri
8,2 19 095
ocen
8,2 10 1 19095
8,7 15
ocen krytyków
Idź i patrz
powrót do forum filmu Idź i patrz

Powaliło mnie to, co dzieje się w dźwiękach. Wszystkie ekstremalne szumy i krzyki ściółki tworzą drugą mocną warstwę filmu.

ocenił(a) film na 9
urszulakk

dokładnie

ocenił(a) film na 10
chemas

Zwłaszcza niepokojące fragmenty dźwiękowe, lecące gdzieś w tle, w ostatnich 20minutach, rewelacyjnie podkreślają grozę, którą scena pochwycenia ocalałych członków Einsatzgruppen, jest obładowana. Dobrze podkreślają cały koszmar.

ocenił(a) film na 10
urszulakk

Zwłaszcza dźwięk tego samolotu :>

ocenił(a) film na 8
urszulakk

ciekawe było przedstawione to jak on stracił słuch po wybuchu tej bomby spuszczonej z samolotu - ciekawe efekty dźwiękowe.

ocenił(a) film na 9
przemyslav07

Tak samo bardzo dobrze wykonane były efekty wizualne bombardowania w tym lesie.

ocenił(a) film na 10
Kamileki

Zgodzę się w pełni. Do tego świetne efekty ostrzału karabinowego. No ale ciężko się temu dziwić, skoro w filmie korzystano z ostrej amunicji.

ocenił(a) film na 8
Kamileki

Podtrzymuje, najlepsze bombardowanie jakie widziałem w filmie. Aż przewijałem trzy razy bo zastanawiałem się czy serio nie walą bombami:) A jak się patrzy jak to wygląda w niektórych filmach (Te achtungi odpalane pod 20cmtrową warstwą ziemi:))to scena z tego filmu powinna być w szkołach filmowych traktowana za wzór.

ocenił(a) film na 8
urszulakk

Zgadzam się w zupełności. Warstwa dźwiękowa robi ogromne wrażenie w kinie: odgłosy przyrody, szumy, ogólnie cały ten subiektywizm, słyszymy to co i jak słyszy bohater.

ocenił(a) film na 10
urszulakk

Dźwięk zasługuje na Oscara

ocenił(a) film na 10
urszulakk

Te wszystkie odgłosy sprawiają, że film ogląda się niczym w 3D. Połączenie TAKICH dźwięków z TAKIMI obrazami sprawiło, że czuję, jakby mi wybuchł w głowie atom.
Film tak autentyczny, że boli i umysł, i ciało. Geniusz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones