Noane

Grubo :O

Noane

Może znowu coś "naprawiają"

Noane

Czy możesz proszę powiedzieć więcej o napotkanym błędzie? Pomoże to nam w jego rozwiązaniu.

filmweb

U mnie jest tak samo. Próba przejścia do sekcji "chcę zobaczyć" w efekcie wyświetla stronę, belkę strony u góry, reklamy, ale sama zawartość "chcę zobaczyć" jest pusta - biała strona. Przeglądarka Firefox na Komputerze.

filmweb

W wersji mobilnej lista wyświetla się tak jak dotychczas.

neo1999kamil

Dziękujemy za Twoje komentarze. Pracujemy już nad rozwiązaniem problemu.

filmweb

Potwierdzam. Zakładka "Chcę zobaczyć" nie działa. I nie wyświetlają się wszystkie filmy w zakładce "Nowości" (niektóre są zamazane - jak na liścia przy HBO Max i brakuje podpisów "premiera dziś, wczoraj, za XXX godzin", itd.

https://www.filmweb.pl/vod/new/films

neo1999kamil

U mnie w apce też nie działa.

Noane

oni tu sa byscie reklamy klikali a nie czegokolwiek zadali

Noane

Błąd zakładki "chcę zobaczyć" i ładowania treści na stronach VOD został rozwiązany.

Może zdarzyć się, że jeszcze będzie widoczny na stronie. Rozwiązaniem sytuacji jest tzw. mocne odświeżenie przeglądarki (Windows: control + shift + r, Mac: command + shift + r).

filmweb

A co może być spowodowane niedziałaniem u mnie od wielu miesięcy zakładki rekomendacje? Pytam szczerze, bo nie mam zielonego pojęcia, nie mam żadnych blokad reklam, u niektórych działa, u niektórych nie.  U mnie kręci się w nieskończoność "Potrzebujemy jeszcze chwili". To bardzo miłe, że odpisujecie, więc proszę odpiszcie...

Rtly

Znaleźliśmy błąd, który spowodował, że dużej grupie użytkowników nie ładowały się rekomendacje. Pracujemy nad naprawieniem błędu.

filmweb

Dziękuję Wam stokrotnie za odpowiedź. Tak niewiele trzeba żeby zachować kontakt z użytkownikami oraz odpowiedni poziom dyskusji... Dziękuję!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones