PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809071}

Hanna

6,8 2 239
ocen
6,8 10 1 2239
Hanna
powrót do forum serialu Hanna

Rewelacyjny serial

ocenił(a) serial na 9

Nie wiem dlaczego jest tu tak mało ocen i są tak niskie ale serial podobał mi się bardzo . Świetny realizm fikcyjny. Klimat wschodu niczym z Watachy ale z wykorzystaniem kunsztu amerykańskiego. Wiadomo ma swoje bolączki i wady ale to ma być akcyjniak połączony z dramatem i wyszło na prawdę rewelacyjnie.

ocenił(a) serial na 5
damian788

A co to jest realizm fikcyjny? I serio uważasz, że klimat wschodu (który w serialu dzieje się na północy) tutaj jest pokazany lepiej niż w serialu Wtacha?

ocenił(a) serial na 9
Adam1Kluska

klimat wschodu nie jest ukazany lepiej ale jest spoko. A realizm fikcyjny to odzwierciedlenie realnego konceptu postrzegania świata w stosunku do zmian fikcyjnych które nie miałyby prawa istnieć w realnym świecie. Powiedzmy że hanna jako osoba na której przeprowadzali eksperymenty genetyczne zyskała lepszą inteligencję, szybkość siłę ale jest to odpowiednio stonowane. Nie potrafi unikać kul jak w matrixie bo to by było absurdem.

ocenił(a) serial na 9
damian788

Po za tym bohaterowie nie zapomnieli o tym że podczas strzelanin dużą rolę odgrywają takie gadżety jak granty dymne a także rozeznanie w terenie i strategiczne działanie. A w tego typu produkcjach często się o tym zapomina. Nie jest idealnie ale nie jest to też jakiż żałosny poziom, naprawdę bardzo fajnie się to ogląda.

ocenił(a) serial na 9
damian788

super serial, fajnie bohaterowie, dawno nie widziałem takiego fajnego serialu, dobrze sie ogląda, nie jest obciążajacy, a głowna bohaterka super :)

użytkownik usunięty
damian788

bo to gniot i tyle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones